Reakcia na: afeno #71568:
Tym, ze sa ozve som myslel tak ako na karosach. Tam ked je spusteny dopyt svietia ledky na zeleno a ked stlacim tlacidlo tak sa rozsvieti na cerveno
takže už je "po poriadku"
Ale o.k Su už v premávke niektore, tešme sa !! To preto dnes na linke 19 v špičke zaradena krátka karosa 5241
Yogi616
Myslíš túto 5241, ktorá je už dlhší čas odstavená a predáva sa ako nepojazdná?