Reakcia na: 110mat110 #71542:
Ja tu vidím jeden podstatný detail. Nemáme bratislavskú klímu za 0,01 €, ba dokonca máme iný typ... ?
A to je o moc väčšie zlo, ako na pár sekúnd otvorené dvere. V BA je slušný rozdiel jazda bez klímy a jazda so správne použitou klímou. ?
Teším sa
a este mam jednu otázku: Ktorý Solaris je vybrakovaný na Hornadskej? Resp. kolko ich je nepojazdných?
Riks