Reakcia na: 110mat110 #71542:
Ja tu vidím jeden podstatný detail. Nemáme bratislavskú klímu za 0,01 €, ba dokonca máme iný typ... ?
A to je o moc väčšie zlo, ako na pár sekúnd otvorené dvere. V BA je slušný rozdiel jazda bez klímy a jazda so správne použitou klímou. ?
Teším sa
a este mam jednu otázku: Ktorý Solaris je vybrakovaný na Hornadskej? Resp. kolko ich je nepojazdných?
AAA
"Keď si spočítaš údržbu a odpisy ED na letisko (vrátane trakčných zariadení káble, meniareň), tak ti je jasné, že celé je to blbosť."
Keby sme aj zobrali, že novú meniareň netreba, tak stále sú tam náklady na ostatné veci. A náklady na dopravnú cestu sa v zásade vždy rátajú v DP, ktorý prevádzkuje aj dráhu aj dopravu na nej, za fixné náklady.