Reakcia na: AAA #71476:
Až na to, že toto je nesprávny prístup, keďže treba poznamenať, že električky už v KE máme. Teda dobudovanie trate s dĺžkou 1,5 km, alebo koľko by to bolo presne, nezvýši fixné náklady, ktoré má DPMK momentálne v súvislosti s údržbou existujúcich tratí, takmer vôbec.
veteran
Takže vieme pomerne presne, čo kde bude.