Reakcia na: Sheep221 #71468:
ja nie,bol som na letisku ,teda prednim 2x aj to lebo som robil vo valeu,takze mne osobne je to jedno,len sa tu pisalo ze sa neoplati tam tahat elektricku,a ja som chcel iba doplnit ze iba vtedy by sa dala a platila keby sa vyuzila,ale to by museli byt prepojene aj s jazerom a viac rozrastenym kechnecom,a este lepsie by bolo keby hned za hranicami bolo nakupne centrum,ked tak pocuvam kolko ludi sa teperi do miskolca-miskovca len koli nakupu 200km,ale to by mohlo byt o x rokov a nemusi cez letisko ale napr popri ceste z kvp a to by sa dalo uz aj na kvp a spojit kvp a jazero,a nemam namysli rok 2018 ale najskor 2030,ale to je hlavne otazka ci tu pribudnu investory a zamestnanost,ak by boli peniaze tak aj nadzemka by mohla byt,ale ak je nezamestnanost a korupcia tak neni sanca,budem rad ak sa aspn toto doonci co tu maju naplanovane
Alex06