Reakcia na: Nodes #702:
Hlásenie v Trolejbusoch sa nepoužíva už od roku 1998. Pamätám si, ako (trvalo to asi polrok) bolo púšťané špeciálne vysielanie pre MHD. (reklama, pesničky, hitparáda - Marek Petráš to moderoval). Bolo to cooooooolll
. Napraskaný trolej a dotoho pesnička!!!
Vladimír
Mne sa celkom pozdával aj ten dnešný (druhý) vodič, s ktorým som šiel.