Reakcia na: Vladimír #6957:
Vlado nechapeme sa. Ja myslim nieco take, ako ked prides niekde v kulturnom a civilizovanom meste, kde sa robi MHD tak ako ma a nie ako nema (ako povedal JENKY), mal by to ponukat zakaznikom ako sluzbu
Zarábanie na vydávaní cestovných poriadkov považujem za nehoráznosť. DP má zarábať na predaji cestovných lístkov. Taká vec ako cestovný poriadok by mala byť predávaná bez zisku.
Vladimír
LEBO, keď má cestujúci v ruke cestovný poriadok, vie, kedy mu ide spoj, a keď vie, kedy mu ide spoj, použije ho, a keď ho použije, zaplatí, a keď zaplatí, DP má zisk. Ale keď cestujúci v ruke cestovný poriadok nemá, nevie, kedy mu ide spoj, a keď nevie, kedy mu ide spoj, nepoužije ho, a keď ho nepoužije, nezaplatí, a keď nezaplatí, DP nemá zisk.
To je celá logika.