Presne taaaak, co kupila Blava to sme vzdy po nej kupili aj my. Je tooolko prikladov ze tak na rychlo tazko vybrat jeden... Ved ked nebudeme pocitat kancelarske potreby tak najlepsim prikladom je posledny nakup vozidiel ktory sme po nich opakovali a to nakup Ikarusov 415/435... Sak to je len nejakych 16-17 rokov dozadu... Co je to v porovnani s vekom vesmiru...
Ja som zatial pocul iba Ruzova, OC Galeria, ale ak su vsetky nahrate tak kvalitne tak diki pekne... Raz sa to hlasi tak o 60% nizsou hlasitostou, no a vrcholom kulturneho zazitku bolo ked sa to tie skrinky rozhodli zahlasit s asi polovicnou rychlostou hlasom jak zo zahrobia...
http://ekonomika.idnes.cz/skoda-doda-dalsi-tramvaje-do-bratislavy-fcf-/eko-doprava.aspx?c=A130731_102227_eko-doprava_fih a nech mi niekto este povie ze skoda nerobi jednosmerne briky ,vobec to este nie je iste ze bude vitazom v Ke tendri ten lacny a shitny pragoimex, podla mna vyhra ten isty vyrobca aj v Ke co aj v Blave a ponukne najnizsiu cenu, je to dost pravdepodobne, v minulosti to tak aj vzdy bolo -to co sa nakupovalo v Ba, kupilo sa aj v Ke (vozovy park mame takmer totozny a taktiez aj stav kolajnic) aj ked ja osobne by som si prial aby to bol spanielsky CAF(no neviem nakolko to bude realne, kedze tu by bol asi problem so servisom a CAF velmi pod cenu asi nepojde ako napr skoda) a co sa tyka busov stale verim v solaris ,aj ked to by bol maly zazrak ak by sa to podarilo pri aktualnom vyvoji situacie.. no uvidime ?
Ty poznas staty ako Maine, Wyoming, Vermont a ich hlavne mesta?
Alebo ked chces ist blizsie ku nam, tak staty ako Oman, Kyrgystan a dalsie? Urcite nevies ani jedno z nich, preco cakas ze niekto ma poznat blavu a Slovensko?
Ked uz tu hajis metropoly, pozri sa nato realne, radsej byvat v KE jak v takom Londyne, NY, Tokyu, San franciscu, LA a dalsich dierach...nie je vsetko len o surovej kulture alebo popularite ci celebritach.
Neviem, ci si to nemyslel ako sarkazmus, ale len tak pre info doplnim, ze sa postavila trat zo Smichova na Barrandov, predlzila sa trat z Andela na Radlicku, a posunula sakonecna tramvaji v Podbabe asi o 250m dalej ku zeleznicnej trati. Dalej sa planuje v blizkej dobe predlzenie tram z Divokej Sarky na sidlisko Dedina a este nejake dalsie useky, ale len tento som zi zapamatal.
Ta neviem v akej Prahe si ty bol, ale Solaris Urbino 18 si u nas vidiet nemohol, max tak ten 8,5m ci aku to ma dlzku. A na linke A a B jazdi 81-71M, 81-71 najdes este v Budapesti a mestach v byvalom SSSR.
Dodatok k bodu 2: A to pritom väčšina politikov pochádza z východu ?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
monoblok