hm no som späť s prahy šetko ok metro parada električky taky asi stav ako v KE avšak maju par aj nizkopodlažných T3 a 15T Sory v poho 10,5m 12m 18m setko tip top Najavčšie prekvapenie boly pre mna Karosy CityBus a SU 18...
To nevyvraciam... ? Každopádne, ani kvôli 10 ľuďom sa neoplatí na tú linku vypraviť nič väčšie ako First... Teda, vlastne skôr nejakú ešte menšiu dodávku skôr...
Čo tu máme vypisovať tabuľky s číslami cestujúcich? V ničom by sa nelíšili od prvých dní. Tak napríklad dnes v zastávke Berlínska dva spoje len zastavili a bez otvorenia dverí pokračovali ďalej s heslom "Vamos a la playa"...
Nesledoval teraz niekto vyťaženosť tej "80-tky", počas týchto horúčav? Ak sa zaviedla prvé dni, bola "na muške" stále, aj s počtom videných cestujúcich v nej.. Teraz nejak "utíchlo" okolo nej, hm? ?
Ja som asi taky sotous ako aj pilot lietadla. Realne, sem tam o MHD daco precitam, idem na toto forum, fotim uz len prilezitostne, niekolko krat rocne ale to je vsetko. Vypravy si nepisem ani nezaznamenavam kedy ktore vozidlo kde chodilo. A rovnako mam na salame co pride na zastavku pokial to nie je uplne rozbite alebo plnka, tak ani neriesim.
Posledny problem u nas bude ake autobusy budeme mat, naco su ti vybliskane autobusy ked cesty mame *****ske, rovnako ako aj celu cestnu dopravu(krizovatka kazdych 20 m). Dokym nebudeme u nas mat realne cesty a realnu udrzbu ciest a investicie do dopravnej infrastruktury, vozidla by som ani neriesil, pretoze v sucasnej situacii natom vobec nezalezi.
Cela tato uz niekolkomesacna debata otom ake su sory zle a ako je vsetko ostatne lepsie je nezmysel, pretoze to neurcuje kvalitu MHD.
Ako sa uz pisalo davnejsie, vyroba vozidiel je standardizovana a SOR je len asembler ktory to posklada dokopy, rovnako ako aj Tedom, Solaris ci dalsi, urcite su tam kvalitativne rozdiely ale na tie by som sa sustredil skor z pohladu dopravcu ako cestujuceho. To ze nas dopravny podnik je sama lama to je uz ina vec a nespravime s tym nic.
Sor má dizajn? Nedo***aná ohyzdná lowcostová kokocina, určená pre skorumpovaný slovenský a čiastočne český trh. Nikdy sa neuplatní v normálnej spoločnosti.
ja som si sor-y nejak extra neobľubil,ale určite to nie je ako tedom. V Nitre ich kúpili rok po našich tedomoch,kým tedomy hrkali takmer hneď, v sorkách som u nich žiadne takéto hrkanie nepostrehol,nič v ňom netrieskalo a jazda bola celkom tichá (jazdim hlavne s nb18 city) čo sa týka funkčnosti tak jedine s dvermi môže byť problém
Yogi, prepáč ale nemozes porovnávať Tedom a SOR. To je ine trochu SOR je ovela lepší ako Tedom. A myslím si že je uplne jedno čo tu bude jazdiť, doležitá je udržba vozov a pod. Ak toto bude na urovni tak všetky vozy budu spolahlivo jazdiť. Iste SOR má tiež svoje nevýhody nie je to tip top voz ale nemyslím si žeby to bolo až take zlé. Uvidime potom ked sa zaradia do premávky čo z toho bude a pod. Možno budeme ešte prekvapený
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Sheep221
Cela tato uz niekolkomesacna debata otom ake su sory zle a ako je vsetko ostatne lepsie je nezmysel, pretoze to neurcuje kvalitu MHD.
Ako sa uz pisalo davnejsie, vyroba vozidiel je standardizovana a SOR je len asembler ktory to posklada dokopy, rovnako ako aj Tedom, Solaris ci dalsi, urcite su tam kvalitativne rozdiely ale na tie by som sa sustredil skor z pohladu dopravcu ako cestujuceho. To ze nas dopravny podnik je sama lama to je uz ina vec a nespravime s tym nic.