Reakcia na: Yogi616 #69435:
ja som si sor-y nejak extra neobľubil,ale určite to nie je ako tedom. V Nitre ich kúpili rok po našich tedomoch,kým tedomy hrkali takmer hneď, v sorkách som u nich žiadne takéto hrkanie nepostrehol,nič v ňom netrieskalo a jazda bola celkom tichá (jazdim hlavne s nb18 city) čo sa týka funkčnosti tak jedine s dvermi môže byť problém
Kona