To je pravda, ludia by castokrat chceli nech im autobus pride rovno pred dvere v panelaku a vyhodi ich v praci 1 minutu pred zaciatkom smeny. Aspon tak ja vnimam vacsinu staznosti na podnik.
Tie zavaznejsie veci ako nizka technicka kvalita nasej MHD, chyby v linkovom vedeni a dalsie veci sa vacsinou nestavaju predmetom staznosti.
Ja som pisal do dpmk 4x, z toho 1 pochvalu, 1 stažnost a 2 otázky.. Na pochvalu a na otázky reagovali odpovedou na druhy deň, a na sťažnost dodnes nie... ?
Až na to, že ten vzhľad je hrozný a aj tak na ňom nezáleží. Rozpadávajúce autobusy to nezachráni.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
810zssk