Reakcia na: Sheep221 #69110:
11-ku nechak ako je, nastupuje sa cez predne dvere a vacsinou musia listky stiknut vsetci, v takejto podobe je 11-ka v poriadku, aspon co-to na seba zarobi, hlavne v obdobi okolo vyplacania davok, vtedy vodici nestihaju predavat listky za 1€
Citelis Maniak