Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
http://kosice.korzar.sme.sk/c/6819180/o-vlakoelektrickach-v-kosiciach-rozhodne-studia.html

Už sa asi zistilo, že sa celé tie roky kreslili superdrahé somariny. Ale ešte pre istotu sa to nechá overiť nezávislou štúdiou. Dúfam, že spracovateľ bude zo Žiliny a že bude opäť "za desať" ?
Reakcia na: veteran #68629:
...a "bezstarostný život rozjásaných davov pracujúcich" ? ? ?
Reakcia na: Tatranka #68627:
No náhodou... Keď to tu viedol kůl v plotě, tak boli dvaja dodávatelia busov ?
Reakcia na: cybernetic #68623:
Keby sa to týkalo iba autobusov... ? Tých tendrov je viac... ?
Reakcia na: myslavcan #68626:
Veru.Ostane jak kůl v plotě... ?
Reakcia na: cybernetic #68623:
Ešte šťastie, že takéto dohody pri obstarávaní autobusov nehrozia... Keďže ten (predpokladaný) chudák sám jediný účastník sa ani nebude mať s kým dohodnúť...
Reakcia na: cybernetic #68623:
Super
Reakcia na: cybernetic #68623:
"Náhoda" je blbec ?
http://kosice.korzar.sme.sk/c/6820841/policia-pri-tendri-kosickej-nemocnice-pocuvala-hovory-a-citala-sms.html

" Peter H. ako majiteľ košickej firmy Pro – Tender, ktorá externe zabezpečovala nemocnici obstarávanie, mal o dohode oboch uchádzačov vedieť a zmanipulovanie tendra umožniť."


prispevok nie je OT,pretoze :
" DPMK organizuje tender v spolupráci s košickou firmou Pro - Tender s.r.o., ktorá je uvedená ako kontaktné miesto, kde sa budú ponuky aj otvárať."

http://openiazoch.zoznam.sk/cl/133830/DPMK-vyhlasil-tender-na-autobusov-za-mil-eur



Reakcia na: 2TheMHDmarek #68620:
aha, ďakujem za objasnenie 🙂
Reakcia na: domosino #68618:
Doprava bude organizovaná asi ako pominulé roky (napr. v roku 2012: http://imhd.sk/ke/doc/sk/10858/Zmeny-v-prevadzke-linky-14-pocas-pretekov-Moris-Cup-2012-9-10-6-2012.html), oznam o tom ako to bude tento rok sme od DPMK ešte nedostali.
Reakcia na: domosino #68618:
Liiniy 20 a 20L zachádzajú k ZŠ na Bernolákovej. V smere z centra idú práve okolo magistrátu, no v opačnom smere som videl aj autobusy idúce cez Pražskú ?
Reakcia na: Sheep221 #68612:
sedliacky rozum... Dobre rozlisitelnych farieb mame k dispozicii zopar, preto pri malej sieti vieme ofarbickovat podla lubovole a pri velkej iba tie linky, ktore maju verejnosti co najviac udriet do oci... Tym padom jasne ze dostavaju prednost linky, ktore nie su autobusove. No mam schemy, kde sa medzi preferovane (farebne) linky dostali k metru a elektrickam aj vybrane autobusove linky, ktore obsluhovali casti mesta bez metra a eletricky a oznacenie si zasluzili. Podla mna na toto vsetko staci sedliacky rozum, naco nad tym vytvarat velke teorie...
ospravedlňujem sa zarušenie Vášho rozhovoru, ale mohli by ste mi povedat, prečo napr. 20 alebo 20L chodia cez magistrat? (smer Lorinčík...)....a ešte ako bude organizovaná doprava počas Moris Cupu na Jahodnej....Ďakujem za odpoveď....
Reakcia na: Vladimír #68616:
A čo Pardubice, Hradec -schémy, Mar.Lázně - tam dokonca aj farebné tabulky na vozoch už od 60-tych rokov.
Reakcia na: Sheep221 #68612:
"Farebne znacenia sa pouzivaju len na zeleznicnej trakcii, tj elektricky, metro, popripade nejaka lanova drah, alebo monorail. Autobusy sa farebne neznacia nikde."

Nepravda.
Kedy došlo k premenovaniu zastávky Na Kope, ktoré bolo asi natoľko utajované, že si to nevšimla ani táto stránka... Vyhľadávač DPMK aj android appka CG transit už používajú názov Myslava - Pri škole...
#3701 DN s octaviou na Stodolovej... Vyzera to len na lahsie poskodenie CVR...
Reakcia na: Rudyke902 #68611:
To je pravda, displeje su technicky cierno-biele(svieti/nesvieti). Ano mato len zmysel pri oznacovani na mapach.
Reakcia na: Peter55 #68608:
Farebne znacenia sa pouzivaju len na zeleznicnej trakcii, tj elektricky, metro, popripade nejaka lanova drah, alebo monorail. Autobusy sa farebne neznacia nikde.
Ale ani som neriesil v mojom poste KE, rovnez to ani ja nepovazujem za potrebne, iba som pisal ze sa tento system pouziva aj inde. Mestskych elektrickovych liniek je len 7 a 8 R, farebne znacenie by bolo u nas realne ak by to chceli zaviezt.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.