Reakcia na: master5228 #68343:
Malá otázka: Čo je to to "ETM" ?
A pri aktuálnom stave v rozpočte pravdepodobne žiadna výstava/DOD nebude (taká ako v 2010 a 2011), no nechcem predbiehať, keďže ETM sa nejako konať bude musieť, tak možno nás prekvapia...
110mat110