Reakcia na: romeo #68126:
ja mám šťastie iba na predné dvere, tak ale samozrejme že to kontrolujú podľa nálady... keď má chuť sa načťahovať tak aj 5 minút stojí a čaká, kým si ten lístok neštikne, ale zasa úplne celú službu sa s tou čvargou naťahovať nedá ?
....avšak ..nemohli by sme si vziať priklad od našeho hlavneho mesta ? minimalne do rannych špičiek by sa paar mercedesov zišlo ..či nie? .....a ešte otazka ...CNG? NAFTA? ELEKTRO ? ... neviem sice ako presne sa po technickej stranke držia naše Solarisi ale bol by som osobne asi za nich ?
M1rcO_o