Reakcia na: Sheep221 #67448:
No neviem prečo potom sa opravujú výtlky na cestách a podobne, ved to sú vlastne tiež také retardéry keď sa to tak zoberie. Už len to spomaľovanie a rozbiehanie uberá čas a zvyšuje spotrebu pohonných látok. Nehovoriac o tom, že keď je poľadovica, môžu vozy prešmykovať alebo sa omnoho horšie rozbiehať. Ak by to celé bolo v poriadku, tak potom by sme nemuseli opravovať ani mnohokrát prepadnuté zámkové dlažby na zastávkach, veď by to bolo jedno či autobus prejde počas jednej služby cez 3 alebo 6 "retardérov". Toto celé je proti zdravému rozumu.
Adamcool
Ste niekto videli, čo urobili na NMM? Rozkopali asfalt trošku okolo niekoľkých koľají a ja v dobrej domnienke že aspoň tie NAJhoršie oblúky vymenia. Nie, však na čo? Sme v KE a oni to zaasfaltovali novým asfaltom... NAČO?!? Toto isté urobili aj 10 metrov za rekonštruovaným úsekom na Radnici Starého mesta smerom na Amfiteáter... Lopatami by som vyhnal všetkých čo sú v tom podniku a aj tých, čo ich riadia z Bieleho domu! ?
Máme nové autobusy a nikoho nezaujíma, že keď ide 19 z KVP, kláštor, tak prechádza dole kopcom cez dva retardéry ? to nikoho nes... nehnevá že sa tým ničia? Na Moskovskej smer mesto je tak vydratý asfalt, že BUS čiary vyzerajú tak ako by ich opití cestári robili!! A sú tam nové autobusy...
Okrem Starej Radnice, Južnej Triedy a rýchlodráhy nemáme meter vyhovujúcej trate pre moderné nízkopodlažné električky! ?