Dnes som videl autobus s číslom a cieľom: "29 KAVEČANY - ZOO". Nepoužívalo sa predtým pre spoje zachádzajúce k ZOO označenie 29Z? Alebo to bola nezodpovednosť vodiča?
Na stanici ma upútala T6-ka v zeleno-bielom nátere #606. Musí sa priznať, že teraz už ozaj netuším, koľko takých T6-iek je. 612,606... ešte niečo?
Na stanici ma upútala T6-ka v zeleno-bielom nátere #606. Musí sa priznať, že teraz už ozaj netuším, koľko takých T6-iek je. 612,606... ešte niečo?
Dopravák
Pravidelne cestujem Solarisom už od roku 2000 a ani raz vodiči neotvorili (z vodičovho pohľadu) ľavé krídlo predných dverí pre cestujúcich. Ja osobne som videl otvoriť len vtedy ak nastupoval druhý vodič. A neviem si a ani nechcem si predstaviť, ako by nastupovali naši dôchodcovia cez tú rampu. Ktorí, dobre že, keď vodič neotvorí predné dvere ,mu nerozbijú sklo na dverách.:-)