Reakcia na: Adamcool #64043:
No mne veľmi fotky zničených vozidiel kde v niektorých prípadoch umierali ľudia vôbec balzamom na dušu nie sú ? Ale tie trolejbusy boli chuťovky ?
Bodaj by boli všetky updaty také. Zároveň sa mi veľmi páčia vydané zároveň dve updaty. Je to pre tých pravých fanúšikov DP priam ako balzam na dušu. Ďakujem ? ?
Isidor