Reakcia na: Adamcool #64043:
No mne veľmi fotky zničených vozidiel kde v niektorých prípadoch umierali ľudia vôbec balzamom na dušu nie sú ? Ale tie trolejbusy boli chuťovky ?
Bodaj by boli všetky updaty také. Zároveň sa mi veľmi páčia vydané zároveň dve updaty. Je to pre tých pravých fanúšikov DP priam ako balzam na dušu. Ďakujem ? ?
myslavcan
Vie niekto viac o tom, prečo sa nebude zastavovať na nových zastávkach? Či jediný dôvod je ten, že až teraz sa prišlo na to, že tie nové sú tak trochu ďalej od všetkých bytoviek naokolo, ako pôvodne...