Reakcia na: Iv #64020:
určití ľudia o tom vedeli... dôležité je, že zastávka je a my sme rozbehli mašinériu, aby tam mohli zastavovať všetky linky... ?
http://www.kosice.estranky.sk/clanky/projekty---polyfunkcne/it-centrum---datacom
tbus
Re #64014 VLI: keď vytlačenie nejakých 200 oznamov za čelné sklo (neviem prečo by mali byť laminované, pokiaľ viem, pri štrajku tiež neboli) je už mega nezvládnuteľná pálka, tak prečo rozhadzujú peniaze akciou na cestovanie zadarmo?