teda Košičan ty si si nabil isic este niekedy v auguste od 1.9. do 30.9. ? a pisalo ti v terminaloch dpmk ze ti zlava na mhd plati aj v septembri?
lebo na isic-och z tuke pise zlavu na terminaloch dpmk len do konca augusta
lebo na isic-och z tuke pise zlavu na terminaloch dpmk len do konca augusta
nwm ako to mate na TUKE
veteran
V pondelok sa idem informovať na ÚVT TUKE. Je predsa nemysliteľné, aby ma teraz držali "v šachu", lebo šaškujú s posúvaním platnosti. Školský terminál mi ukazuje platnú zľavu na MHD, SAD, ŽSR do 30.9.2012, no automaty DPMK (aj ePCL na DPMK) majú iný názor.