Cestujem z Furče na Ťahanovce.Jediný priamy spoj 54.chodí tak,že vlastne ani nechodí...Stále si nechávam časovú rezervu,keby zas neprišiel.... Kedže cez víkend nechodí z Furče na mier nič okrem troleja,spolieham sa na neho.Cez víkend chodím do práce na 6,00 ráno.Trolej ide na 5,13 z Fábryho,a od Tesca 36 ide na 5,20... Žiaľ,nikdy to nestíhame a tak večne čakam na dalšiu 36 na 5,40....Ale už nečakám,chodím autom....Nie je normálne,aby som 2zastávky cestovala skoro 30min....Žiadna náväznosť neexistuje....Škoda....Ale stačilo,už ma to prestalo baviť....Bud mi utečie pred nosom,alebo počkám aj 20-30minút.....
Abcdefgh
neviem ako sa teraz v noci dostanem z terasy na thc ? doteraz pekne chodil trolej a na namesti sa dalo prejst na druhu stranu a pockat par minut na N1 .. ale teraz nic.. nechapem .. uplne sa cely ten system narusil a nenadvazuje asi ani jedna linka na druhu co sa tyka nocakov..