Reakcia na: gabo5607 #63304:
http://maps.google.sk/maps/myplaces?ll=48.709222,21.207497&spn=0.003816,0.010568&mpa=0&ctz=-120&mpf=0&t=h&z=17&vpsrc=6 zastávku v kopci dúfam nájdeš aj sám, a keď sa pozerám ďalej, sú tam ulice plné domov...
a takych ludi, ktori len na poslednu chvilu dobehuju je pomerne dost...
romeo
Re #63291 myslavcan: diki pekne ?