Reakcia na: veteran #60518:
pekne rozvetvená sieť - o to viac ma prekvapuje, že tam chýba prepojenie Krásnej a Nižného Heringeša. Aj keď v roku 1989 už asi bolo jasné, že sídlisko na Nižnom Heringeši nebude také veľké, ako sa skôr naplánovalo.
Abcdefgh