Je to tak preto, ze spojenie "Ovsena. Zastavka je na znamenie / Request stop" je v jednom mp3 subore. A teda palubak ho pouzije aj pri Nasledujucej zastavke a aj pri vyhlaseni zastavky, ked uz bus stoji. Hadaj preco a mozno uhadnes
Skôr by mali upraviť to upozornenie na znamenie. Keď autobus dorazí do vyhlásenej zastávky, je zbytočné vyhlasovať informáciu o znamení. Myslím, že na to tu už niekto upozorňoval...
Nasledujúca zastávka, Ovsená. Zastávka je na znamenie | Request stop. Zastávka, Ovsená. Konec.
Hlásenie zastávok je pozmenené, bol vymazaný "mostík" zastávka.... Nasledujúca zastávka Považská. Považská :DD neviem, no, mne sa ten mostík páčil, resp. mohli by zmeniť zvučku, tón, aby to nebolo len pípnutie. Napríklad ako v PO.
Inak, príde mi dosť divné veľmi správne navrhnúť úpravu v centre mesta z 2(3)+2 pruhov na 1+1 (pre IAD) krátko po začiatku výstavby 6-pruhovej autostrády medzi hotelom Centrum a Auparkom (ktorý sa mimochodom nedrží pôvodných plánov) na de facto TEJ ISTEJ ULICI, či súčasne s návrhom na zvýšenie jazdných pruhov na ulici v pamiatkovej rezervácii, ktorá sa pôvodne plánovala ako pešia zóna... Nemôžem si pomôcť, ale ja to vidím tak, že jedno pozitívum tu vyváži hneď niekoľko prúserov. Presne ako prednedávnom - zjednosmernenie Pribinovej, čiže zneatraktívnenie prejazdu po trase Roosveltova - Hlavná - Pribinova na Štúrovu, no krátko pred tým enormné skrátenie intervalu zelenej pre chodcov a električky pred Dargovom a Hiltonom na úkor pozemnej dopravy, či vypnutie semaforov v celom okolí Námestia Maratónu mieru.
To mi je jasné, že to nemá nič spoločné s tou navrhovanou úpravou. Len ak dôjde niekedy k tej úprave, obávam sa, že sa bude rúbať aj ten zvyšok. Bude dobrá zámienka (kvôli bezpečnosti, bla bla)
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
tbus
zmizla tá ruka s kartou a veľká šípka