Reakcia na: Isidor #60252:
pardon, 2010, nie 2011
Ten, ktorý to točil a dal na youtube, sedel vtedy v prázdnom druhom voze.
) v porovnaní s busmi - ? SCI-FI
http://www.vlaky.net/zeleznice/spravy/3874-Po-Skandinavii-nejen-za-tramvajemi-a-trolejbusy-4/ (je to pri podnadpise Den 10).
Yogi616
Re #60242 Isidor: veru, ani tam na zastávkach sa nedá natáčať, fotiť. Pred dvoma rokmi tiež tak prišiel SBSkár k nám, lebo sme natáčali odchod pokazenej 536 s 537. Pekná dvojička na USS, no prišiel SBSkár a bolo po všetkom. ?