Reakcia na: Tatranka #60129:
V roku 1968 jazdili staré vozy už len na L3 a 7. V tomto roku bola definitivne ukončená ich prevádzka. Prevádzka do Ťahanoviec bola skutočne ukončená vozmi T na predlženej L2, cestoval som tým spojom, to sa s pamäti nevymaže.
Ten pán či si to nepletie s tým letitým šrotoviskom starých vozov uprostred ťahanovskej smyčky (?)
hoc pochybujem, ze 60tim vozom by dali CVR ..
Astor
3: 396, 619
4: 616
6: 400+401
7: 610+611
9: 534
11: 5001
16: 5611
19: 3304/ZV, 3318
29: 5613
31: 5604, 5610
34: 5212, 5606
71: 1004, 1008, 1011
72: 1012, 1017, 1020
612 bola ťahaná 536-kou (?) na NO okolo 10:40