Reakcia na: Tatranka #60129:
V roku 1968 jazdili staré vozy už len na L3 a 7. V tomto roku bola definitivne ukončená ich prevádzka. Prevádzka do Ťahanoviec bola skutočne ukončená vozmi T na predlženej L2, cestoval som tým spojom, to sa s pamäti nevymaže.
Ten pán či si to nepletie s tým letitým šrotoviskom starých vozov uprostred ťahanovskej smyčky (?)
hoc pochybujem, ze 60tim vozom by dali CVR ..
Vladimír
Neviem, ako hovoria BČK Košičania dnes, ale pár rokov dozadu za "mojich čias" sa tomu hovorilo jednoducho "mesačník", resp. "štvrťročník".