Reakcia na: LUKYmhd #60116:
...menilo sa, a zas len dočasne a bude sa to meniť? tak to nemá logiku... a o tých rokoch som myslel v súvislosti s jasom displejov - tie sú na a vo vozoch ED fakt pekných pár rokov už, ne? to sa nerieši už dávno... s buse displejami nieje problém.. ?
KVKV
V publikáciách vydaných cca v posledných 15-tich rokoch (aj ked sú možno odbornejšie a lepšie spracované ako predošlé) sa vyskytlo mnoho prevzatých plagiátov včetne nepresností a na ich základe vydedukovaných ďalších domienok či ďalších nepresností . Autormi týchto publikácií sú väčšinou ľudia, ktorí v popisovanej dobe ešte nežili a majú ohromnú potrebu niečo publikovať.