Reakcia na: LUKYmhd #60116:
...menilo sa, a zas len dočasne a bude sa to meniť? tak to nemá logiku... a o tých rokoch som myslel v súvislosti s jasom displejov - tie sú na a vo vozoch ED fakt pekných pár rokov už, ne? to sa nerieši už dávno... s buse displejami nieje problém.. ?
Peter55