Reakcia na: Rudyke902 #60095:
Aj ja si myslím, že tie rôzne informácie na vnútorných displejoch mohli byť stručnejšie, mohlo by ich byť menej, no hlavne by mohli bežať rýchlejšie. Úplne stačí nasledujúca zastávka striedajúca sa významnejšími nácestnými, ktoré by prebiehali displejom (a hlavne rýchlejšie), pri pobyte vozidla na zastávke môže byť konečná, ktorá by mohla byť doplnená rovnako nácestnými.
A nepresvedčis ma o opaku. Išiel som vtedy s nim 14km z 16km trasy ?
VLK
AD 1: jas displeja sa nastavuje vo fixnom menu, nikto nehlásil, že sa to nedá. Ak budem mať čas, pozriem sa na to... treba to hlásiť štandardným spôsobom a mohlo to byť urobené...
AD 2: vysvetlenie na dlhšie (L17), tu sa nebudem rozpisovať, ale všetko má svoje oprávnené dôvody, riešilo sa to aj na stretnutiach s vedúcimi liniek. U linky 25 je to úmyselné zavádzanie z tvojej strany, nakoľko väčšina prestávok tejto linky je na Bruselskej s niekoľkými výnimkami, kedy kvôli prekryvu spojov (špička) a okolo 16tej na žiadosť vodičov sa prehadzovali spoje tak, že vyšli dlhšie prestávky v Poľove. Všetky ostatné dlhšie prestávky sú na Bruselskej. EMtest mi ukazuje veľkosť prestávok medzi spojmi, takže ti to viem jasne dokázať...
Ohľadne L17 napíš na mail alebo sa osobne stretnime. A ad bežiaci motor - počas státia dlhšieho ako 3 min sa má vypínať motor, alebo nepoznáš?
Re #60093 Davidoshmhd: zastávky vypisuje systém sám tak, ako sú zadané v databáze... a pri L72 bol skrz kratšie druhé bočné displeje nastavený takýto názov (z čias, kedy sa ešte používal aj názov mestskej časti). Ďakujem za upozornenie, asi bude treba poupratovať v systéme (len si nájsť čas na to).