Reakcia na: Rudyke902 #60095:
Aj ja si myslím, že tie rôzne informácie na vnútorných displejoch mohli byť stručnejšie, mohlo by ich byť menej, no hlavne by mohli bežať rýchlejšie. Úplne stačí nasledujúca zastávka striedajúca sa významnejšími nácestnými, ktoré by prebiehali displejom (a hlavne rýchlejšie), pri pobyte vozidla na zastávke môže byť konečná, ktorá by mohla byť doplnená rovnako nácestnými.
A nepresvedčis ma o opaku. Išiel som vtedy s nim 14km z 16km trasy ?
Peter55