Reakcia na: jeden_pomaranc #60061:
Určite sa len tak vodiči vyvážali nemali čo na práci a čakali na Teba kedy Ty zavoláš na dispečing že pre Pána má prísť autobus lebo hodinu a pol nič nejde od starigi po kláštor. Nejdeš s týmto Bruselu sa posťažovať? ? ? ? ?

jt
Ani rozdiel medzi cenou 30 a 60-minútového lístka nie je pomerný. Podobne by to bolo aj v prípade 10-minútového, ktorý by mohol ostať na cene toho nášho unikátneho štvorzastávkového. A 5-minútový lístok... No radšej sa nevyjadrujem.
Re #60035 Yogi616: 10-minútový by v takom prípade mal taktiež ostať neprestupný.
Re #60038 Vladimír: Aj v Bratislave sa veľmi dlho používal 10-minútový. Existuje aj v Brne, v Ostrave je 15-minútový.