Reakcia na: Yogi616 #60035:
..je predsa predpoklad že ak cestuješ 2-3 zastávky v rámci sídliska jedným smerom,tak ťažko budeš ešte aj prestupovať- ak máš súbežnu jazdu viacerých liniek, nie? Teda ja by som asi neprestupoval napr. na trase od spoločenského pavilona ku kinu družba - leda ak z linky 6 na linku 9 - ak by som sa velmi nudil a nechcel by som prísť veľmi skoro.. ?
VLK
Re #60021 TA: žiadne nové aktualizácie nie sú... poškodením vedenia v 3305 (vykývaním čítačky a preseknutím kábla) systém blbne... o 617 som ešte nepočul...
Re #60024 tbus: v 6242 v zadu tečie, keď prší a voda zlikviduje všetko, čo sa tam dá...