Reakcia na: Yogi616 #60035:
..je predsa predpoklad že ak cestuješ 2-3 zastávky v rámci sídliska jedným smerom,tak ťažko budeš ešte aj prestupovať- ak máš súbežnu jazdu viacerých liniek, nie? Teda ja by som asi neprestupoval napr. na trase od spoločenského pavilona ku kinu družba - leda ak z linky 6 na linku 9 - ak by som sa velmi nudil a nechcel by som prísť veľmi skoro.. ?
Dispecer