Reakcia na: Dimi #59976:
Bohuzial prezamestnanost v DPMK,konkretne budovach A,B,C ,je taka ,ze som uplne stratil prehlad ?
Posledna skusenost: Mzdove oddelenie
.. Poznas take mena ? Ja nie, bohuzial
.. A dalsia vec, ze tam zase chceli politika...
Dimi