Reakcia na: jt #55652:
Áno, aj teraz došlo k určitej redukcii spojov na Kuzmányho. A Ty tam navrhuješ ešte o polovicu spojov menej. Výluka je výluka a nemožno všetkým zachovať všetko. Je mi však na počudovanie, že pre priame spojenie ČASTI Jazera so stanicou (lebo jeho časť má naďalej priame a dokonca rýchlejšie spojenie prostredníctvom L19) si ochotný bez váhania na jednom traťovom úseku ED vylúčiť dopravu úplne a na druhom zredukovať ešte súčasný interval na polovicu.
jt
Re #55635 Peter55: Jasné, že necestuje, ale je tam mnohonásobne vyšší potenciál. A ak by niekto chcel použiť ako argument linku 19, tak tu vyvstáva otázka, či je vhodné na Jazere presadzovať na úkor električiek autobusy ešte viac, ako sa to deje aj bez nejakých výluk...