Reakcia na: jt #55592:
keby tam tyzden boli oboje tak ta sprosta sahovina by nato cumela jak sprosta a furt sa stazovala, ze autobusy meskaju, lebo by urcite pozerali presne ten opacny cestovny poriadok .. darmo, ze je tam hlaska 'PLATI OD' v troch jazykoch, to by to tam muselo blikat, rolovat a akusticky hlasit, a to by s tym tiez mali nasi vazeni cestujuci problem ..
5