Reakcia na: Yogi616 #55364:
Bude na zastávke Zimná náväznosť L9 na autobusy jazdiace cez zastávku Námestie Maratónu mieru? a ako sa vyrieši preprava cestujúcich zo zastávok električky na Komenského ulici? Malo by sa to nejako dotknúť L13?
Yogi616