Reakcia na: Lori55 #55345:
Ja som ti odpovedal na prispevok o "odbornikoch" na či si ty začal do toho pliesť moju matku a podobne škôlkarske rečičky.
. Ale tak hneď tu bolo ohlasov, že vodič bude mať problémy a tak, tak nevim nevim, či to bola objednávka.
S499.1023