Na ten cestovný plán je tu vyhľadávač spojenia. Na to sa to tu dalo, aby ten-ktorý cestujúci nemusel kombinovať čo s čím a kedy. Vyhľadávač to urobí za neho sám. Treba ho vyskúšať. Keď ho niekto nevie používať, tak nech sa opýta. Lenže niektorí tu vyletia ako Clinton na Lewinskú v okrúhlej pracovni a nadávajú ako im boli pobrané také a také spojenia. Že teraz budú musieť prestupovať (škaredé slovo v Košiciach), lebo predtým sa to tak nikdy nerobilo. Nepopieram, že istej skupine sa mohlo cestovanie zhoršiť, ale to treba riešiť na iných inštitúciách.
Na čele s tebou, zbožnujem dementov čo sa rozumeju do veci jak kura do piva ale puštaju do sveta mudre reči jakeby boli na to odbornici. Mi stači keď počuvam tie hlody na zastavke. ? ? ?
A kolko ludi sa ti tu najde, co ti urobia cestovny plan....vsetci su tu mudri jak salamunove vajca Hlavne sa nenatahuj s niekym, komu ide 15 spojov priamo pred nosom
Si odrež hlavu a bude pokoj. Aj keby odstavil voz na dve kolesá tak to je jeho vec nie tvoja, BONZÁK.. A vôbec nevidno o aký voz sa jedná.. Vôbec.. ? ? ? ?
Akurát, že o tvoj názor nikto nestojí. To už si ho rovno môžeš napísať sám pre seba do poznámkového bloku a čumieť do neho. Takto budeš mať istotu, že aspoň niekto si ho prečíta.
heh inteligent to nebolo do spoje po 16:20 cize na stanici msuim byt 16:35 uz a co sa tyka auta ja som sam ako jeden a na slovensku na udrzbu secko mozne platia niekolko milionov obcanov a ked si dam dokopi shruba kolko je tu autobusou a polka snich chodi uz na plin a niesu narocne na udrzbu tak su to celkom velke peniaze
Nehorázne peniaze? Kúp si auto natankuj za 18,25 € či Ti vystačí na celý mesiac nehovoriac o údržbe kde Ti na ňu neostane nič lebo si už natankoval za 18,25 €. ? ?
Z Podhradovej na staničné námestie hovoríš že nemáš spoj aby si tam bol 16:20? Hľa: 15:54 Linka 12 zo zastávky Podhradová na zastávku Mier o 15:58 tam máš 8 minút nato aby si sa presnul na zastávku Mier pre Linku 27 kde o 16:06 nastúpiš a o 16:14 vystúpiš na staničnom námestí.
Príklad 2 PRIAMO: L16 z podhradovej 16:18 Staničné námestie. ?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Lori55
A kolko ludi sa ti tu najde, co ti urobia cestovny plan....vsetci su tu mudri jak salamunove vajca