Reakcia na: jt #55041:
Chapem, že treba koordinovať, ale čo treba koordinovať na tekj 10ke cez vikend? Podľa mňa prave ten prestup L10 a L15, obidve idu z velkych sidlisk a k nakupnym centram, takže toto podľa mňa pohnojili na plnej čiare. ?
LUKYmhd
Myslim si ze na trolejbusoch nie je dobre setrit. Keby sa na trolejoch zredukovali intervaly tak ludia by si vlasy trhat zacali. 18-ka nejde na NO ale trolejbus ano.