Reakcia na: tomik55 #54665:
Magistrát a DP sa stará o rozvoj pešej turistiky v meste ? Ja by som cez PD doobedu v sedle riešil chýbajúcu L18 prejazdami vozov z L27. Každý druhý odchod 27 z Madridskej by bola vlastne linka 18 po Novú Nemocnicu... Jazdné doby tých dvoch liniek by boli úplne identické, kilometre myslím tiež (zanedbateľný rozdiel), netrebalo by ani navyšovať vozkm, z Mieru na ŤHC by sa nič nemenilo, a na trase Mier-Stanica je dosť iných spojení aby sa z 27 mohlo ubrať.
5211_2
Jazdila linka 27 okolo roku 1999 - 2000 na trase Lingov - Tr. arm. gen. L. Svobodu - Prešovská cesta - Palackého - Železničná stanica? Ak áno, kedy bola zavedená v takejto trase a vydržala až do 4.9.2000? Lebo na tejto: http://www.ikarusy.net/foto/foto.php?id=11160&res=1 fotke z roku 2000, čo by približne sedelo času keď mohla jazdiť v tejto trase je zachytená na NO a to ma pletie. ?