nie som offtopic, ved som prislusnym sposobom zareagoval.. ?
hm.. a uz je to iste ta zmena? ved.. ak teda hovoris, ze je uz tyzden pred zmenou, tak preco potom o tom nie su ziadne pisomne zmienky? sice.. ahaaa.. ved.. DPMK.. zabudol som ?
Nedeľná chvíľka poézie? ?
Čo mám hovoriť na záver?
Mal som rád život a mám ho rád.
Žil som naplno, robil som naplno, dával som Vám všetko.
A čo teraz mám hovoriť?
Poraď že nám vĺčko, keď si veci znalý,
kandidáti sú už viac či menej známi.
Komu by sme svoj hlas podarovať mali,
aby naše oči plakať nemuseli
a cestujúci boli konečne raz králi?
škoda len že päťka, a ešte aj tí iní,
zvolili si pletka, za predsedu svojej domoviny.
Nuž pozdvihnime čaše, ľudia moji milí,
tešme sa, že hore robia chu.... .
Busy a iné veci, zavadzajú im v dráhe,
preto sa obmedzovať bude, pre ich autá drahé ?
Škoda, že tie iné kroky
trvajú už dlhé roky.
Neriešte to, ľudia z kostí,
nechápete súvislosti.
Na Watsonke večer padla,
treba zhodiť trochu sadla.
Radujme sa zvesti novej,
už čochvíľa stojíme na Bosákovej.
Red, Blue or Green, just Gummy Bear.
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
rpopo
Ikáče vyradzujú,
Do dielní s nimi nechodia,
Lebo čas strácajú
Busečko svieti aj po vyhoretí
Em-test nesvieti aj keď nevyhorí.
Soláč na zastávke zastaví
A starenka hovorí
"Pán vodič voz Vám horí"
Príčinou bol EM-test známy,
Lebo na buse panely nadávajú
A tak EM-test je vždy snami,
Lebo na Busečka nemajú.
3308 nadbieha
4308 zhorela
4088 sa zlomila
1014 sa predbieha
A tak v našom zlatom
DPMK to tak chodí, že
v dobrom i zlom
Em-test snami drží.
Už len na záver,
Pod 3501 som dal plechový uzáver
Naj dostane defekt
A hádam to bude mať dlhodobý efekt.