Reakcia na: AAA #54361:
No veď oni idú tie označovače. ? Len touchscreen nejako vtedy nešiel. ? Alebo žeby vodič dostal špeciálnu kartu s ktorou by vyskúšal každú jednu možnosť aká sa môže naskytnúť? ? ? ?
http://www.youtube.com/watch?v=Wm1AehtGkDg
KVKV
Info som získal práve zo stránky imhd-ke , ale v ba mi to predať nedokázali.
Je to klasický košický nedorobok. Nedoriešené.