Inak DPMK žiada o nenávratný finančný príspevok na modernizáciu vozového parku MHD v súvislosti s MS v hokeji 2010 ? .
Navrhovaná obnova vozidlového parku je :
1. Električky - zabezpečenie modernizácie vozidiel na linke 6 s trasou Staničné nám.(centrum - juh) - Steel aréna - Západ - Nám.Maratónu Mieru (centrum - sever) - jedná sa o modernizáciu električiek z tpu T3 na nízkopodlažný typ VarioLF (8súprav, t.j. 16vozidiel)
2. Trolejbusy - zakúpenie nových nízkopodlažných kĺbových vozidiel v počte 8 ks.
3. Autobusy - zakúpenie nových nízkopodlažných kĺbových vozidiel v počte 10 ks.
Takže pekne pekne ?
Navrhovaná obnova vozidlového parku je :
1. Električky - zabezpečenie modernizácie vozidiel na linke 6 s trasou Staničné nám.(centrum - juh) - Steel aréna - Západ - Nám.Maratónu Mieru (centrum - sever) - jedná sa o modernizáciu električiek z tpu T3 na nízkopodlažný typ VarioLF (8súprav, t.j. 16vozidiel)
2. Trolejbusy - zakúpenie nových nízkopodlažných kĺbových vozidiel v počte 8 ks.
3. Autobusy - zakúpenie nových nízkopodlažných kĺbových vozidiel v počte 10 ks.
Takže pekne pekne ?
pedro77