Reakcia na: VLK #53433:
Myslel som si, že "mojej" súpravy sa to netýka a dnes ráno ma prvá čítačka vítala "aktualizáciou dát"...Dovtedy som nadvihoval čítačku až začal Pingu rátať percentá

Dúfam, že to bol ejedinelý jav!!!

.
VLK
Re #53430 Dimi: ďakujem za tvoj názor... ja nepíšem takéto litánie, pretože v našej brandži je to jednoducho tak, že mnoho práce nie je vidieť a je skrytej. Snáď o pol roka, keď sa to dá nahromadu sa bude môcť povedať, že "áno, je to lepšie"... a týmto smerom chcem ísť ďalej...