Reakcia na: eMareq #53392:
čiže keď ťa ošpliecha auto na zastávke, bezohľadný vodič je mimo, on zato nemôže? Na vine je DP. Vážení, škodu si vymáhajte od DP... ☺ Tie dva prístrešky v KE (Kataster a J. trieda) sú len výnimka, ktorá ostala zo "starých" čias. Takéto zastávky sa nemôžu postaviť všade, mohli by brániť vo výhľade vodičovi aj chodcovi na prechode. Boli prípady, ked sa muselo upravovať zábradlie.
Isidor