Reakcia na: TA #53349:
Paradox je to, že na 28 jazdia Ikarusy a B741 sem tam nejaka 941ka, to su prave vozy ktore zimne pneumatiky nemaju (hlavne ikarusy). Čo som si všimol tak väčšinou su obute 932ky, veď klbaky nech sa šmykaju na uplne hladkych kolesach....
jt
Re #53333 pershing: Či má alebo nemá sympatický hlas je viac-menej jedno, ide o to, že to číta pomaly, artikuluje až príliš výrazne, jednotlivé "pospájané" úseky majú medzi sebou veľké medzery a to "zastávka" pred každou zastávkou je úplne najotravnejšie.