nechytajte ma za slovička, ja som rad za každy nizkopodlažný bus, ano na L15 chodi Solaris, aj na L17 (ale iba na ukor L55 ) , viem ,že tie Solarisi niesu najnovšie, ale mojim smerom na MIER nechodi ZIADEN nizkopodlazny bus, proste aspon na jeden z liniek by mohol chodit nizkopodlazny
Po 18:30 bol v TV NAŠA GR DPMK, repríza po 19:30. Okrem iného sa dozviete, že na zmenu trasy L54 sú aj pozitívne ohlasy a našla si svojich priaznivcov. ?
v súvislosti s tým, že Furča má priame spojenie NP vozmi s novou nemocnicou, neuvažovalo sa o zrušení sedlových spojov L 55 s konečnou práve tam
Navyše, pokiaľ som mal možnosť si všimnúť, chodia dosť prázdne. V podstate sa tomu ani nečudujem, keďže lákavý 60-minútový interval pritiahne zaiste " veľa " cestujúcich.
Potajomky preto, lebo o zrušení spoja nebola verejnosť informovaná. Pritom deň pred zmenou vydal DPMK možno 5 iných (aj menej podstatných) oznamov. Myslím, že vzhľadom na cieľovú skupinu sa patrilo informovať (nielen vyhodením @ z CP).
To, že ten NP spoj L71 po znízkopodlažnení L17 stratil zmysel (resp. sú iné nové alternatívy), nespochybňujem. Hovorím len o neodkomunikovaní s verejnosťou.
No veru, mozme my dakovat za elektricky na JZR. Este keby sa niekde umudrili a dali dvojicky na L3,bol by som stastnejsi, lebo tie sola su katastrofa.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
TA
Navyše, pokiaľ som mal možnosť si všimnúť, chodia dosť prázdne. V podstate sa tomu ani nečudujem, keďže lákavý 60-minútový interval pritiahne zaiste " veľa " cestujúcich.